/Files/images/1_veresnya/Візитка школи_Гостів.jpg


Територія обслуговування закріплена за
Гостівською гімназією

Відповідно до розпорядження Тлумацької районної державної адміністрації від 17.05.2017 р. №324 та п.5 Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів визнано територію с.Гостів і закріплено цю територію обслуговування за Гостівською гімназією


Мова навчання школи – українська


Фактична чисельність здобувачів освіти Гостівського ліцею у 2023-2024 навчальному році

Клас1 2 3 4 5 6 7 8 9 9 класів
Кількість учнів7101759 1011 106 85 учнів

Матеріально-технічне забезпечення
Гостівської гімназії

Гостівська гімназія Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області - це комунальний заклад загальної середньої освіти I-ІI ступенів, що забезпечує реалізацію права громадян на здобуття початкової та базової середньої освіти на рівні Державних стандартів і сприяє вихованню морально і фізично здорового покоління.

Заклад освіти розташований на земельній ділянці площею 1.8273 га відповідно до Державного акту на право постійного користування земельною ділянкою серія ЯЯ №134944 від 14.12.2010 р. Земельна ділянка поділяється на такі функціональні зони: навчальна – будівля ліцею та майстерня, навчально-дослідна – земельна ділянка та сад, фізкультурно-спортивна – площадка зі штучним покриттям.

Будівля ліцею забезпечує оптимальні умови для організації навчально-виховного процесу, відпочинку, харчування учнів. Має два поверхи:

І поверх - кабінет директора, вчительська, 4 навчальні кімнати для початкової ланки; кабінет хімії та лаборантська, кімната соколів, кабінет медичної сестри. кабінет захисту Вітчизни, спортивний зал та роздягальня; допоміжні приміщення – вестибюль, рекреації, санітарний вузол з технічним приміщенням.

Організація харчування учнів здійснюється у приміщенні харчоблоку на 60 посадочних місць. Їдальня використовується як актовий зал.

ІІ поверх - кабінет української мови та літератури, кабінет історії, кабінет інформатики, кабінет біології та лаборантська, кабінет математики, кабінет фізики та лаборантська, кабінет зарубіжної літератури та німецької мови, зброєва. Усі кабінети обладнані на 70-80%.

Приміщення для трудового навчання ізольовані від інших основних приміщень в окремій будівлі, де розміщені навчально-виробничі майстерні: столярна, слюсарна та кімната механічної обробки деревини; бібліотека; методичний кабінет; котельня.

Господарська зона має окремий в’їзд і розташована поблизу навчально-виробничої зони, де розміщені склади, сміттєзбірник.


Правила прийому до Гостівської гімназії

До Гостівської гімназії приймаються діти відповідно до Закону України «Про освіту» та інших нормативно-правових документів на безконкурсній основі та на підставі поданих заяв від батьків.


Умови доступності Гостівської гімназії
для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Для дітей з особливими освітніми потребами створено умови для їх навчання та виховання


Кiлькiсть переглядiв: 1458

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.